POSKYTUJEME KOMPETNÉ RIEŠENIA
NA VÝROBU A SPRACOVANIE STLAČENÉHO VZDUCHU

HĽADÁTE SKÚSENÚ FIRMU?

1992 ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI V ROKU
4000 MNOHO PRODUKTOV SKLADOM
8 REAKČNÝ ČAS TECHNIKA V HODINÁCH UŽ OD
15 GARANCIA V ROKOCH NA KOMPONENTY OD NÁS
ZÚŽITKUJTE NAŠE SKÚSENOSTI

Spoluprácou s nami máte k dispozícii naše viac ako 20 rokov zbierané znalosti v odbore. Poradíme Vám so všetkým od výberu vhodných zariadení až po efektívne navrhnutie, realizáciu a údržbu celej kompresorovne.

ŠIROKÝ VÝBER

V našom sortimente máte na výber z vyše 4000 položiek od mnohých popredných svetových značiek. Nájdete u nás kompresory s výkonom od 2,2 kW až po 475 kW, tlakové nádoby až do 5000 l, sušičky stlačeného vzduchu, filtračné zariadenia, potrubné systémy na distribúciu stlačeného vzduchu, zariadenia na reguláciu tlaku v odberných miestach vrátane profi pneumatického ručného náradia.

ŠIROKÝ VÝBER

Chápeme, že pozastavenie vašej prevádzky je v dnešnej dobe finančne náročné, preto vám montážne a aj servisné práce vykonáme v čo najkratšom možnom časovom horizonte. U nás zakúpené zariadenia vám odborne nainštalujeme vrátane zaškolenia obsluhy.

BEZSTAROSTNÁ PREVÁDZKA

Na zabezpečenie bezproblémového chodu vašej kompresorovne vykonávame pravidelné servisné prehliadky, záručný a aj pozáručný servis. V prípade komplikovanejších porúch vám poskytneme prenájom našich náhradných zariadení, čím si udržíte plynulý chod vašej prevádzky.

Našu spoločnosť založil Vladimír Marko v roku 1992 ako malý rodinný podnik.

Začiatok budovania našej firmy začal v spolupráci s dánskou firmou Stenhoj, pre ktorú sme časom vytvorili zastúpenie v celej strednej Európe.

Pre skvalitnenie našich služieb sme postupom času začali spolupracovať s ďalšími svetovými poprednými výrobcami zariadení v oblasti stlačeného vzduchu.

  • Od roku 2002 sme predajcom a servisným strediskom kompresorov ORLÍK
  • Od roku 2004 sme výhradným a oficiálnym dovozcom kompresorov a hydraulických lisov STENHOJ pre Slovenskú republiku
  • Od roku 2006 sme predajcom a servisným strediskom kompresorov CompAir
  • Od roku 2007 sme výhradným a oficiálnym dovozcov TECOM pre Slovenskú republiku
  • Od roku 2008 sme výhradným a oficiálnym dovozcom kompresorov a vzduchového príslušenstva DARI pre Slovenskú republiku

Počas nášho dlhodobého pôsobenia na trhu sme nazbierali bohaté skúsenosti od poradenstva až po realizáciu rozsiahlych projektov.

Medzi naše aktivity nemôže chýbať ani účasť na mnohých výstavách, počas ktorých sme návštevníkom odprezentovali rozmanitosť našich služieb a sortimentu.

Ako o našom zmluvnom partnerovi si budeme viesť podrobnú evidenciu servisných zásahov a základné dáta o vašich strojných zariadeniach.

Prípadné opravy vašich zariadení vykonáme vo vlastných priestoroch v Chynoranoch, kde je aj vzorková predajňa kompresorovej techniky, čistiacej techniky Kärcher, hydraulických lisov, priemyselných umývacích zariadení, vzduchového náradia a príslušenstva, výroba a servis hydraulických hadíc.

Poruchy, alebo požadovaný servis vám vykonajú naši servisní technici, ktorí vám svojimi profesionálnymi a pravidelnými školeniami poskytujú vysokokvalifikovaný servis.

V prípade poruchy u vás nastúpi náš servisný technik podľa servisných zmlúv už od 8.00 hodín a do 24 hodín od nahlásenia požadovaného servisu. S nami získate 15-ročnú garanciu na dodávku náhradných dielov pre všetky strojné zariadenia dodané našou spoločnosťou.

Všetky vaše otázky technického a obchodného charakteru vám radi zodpovieme. Tešíme sa na spoluprácu.

Kontaktujte nás a zistite aké konkrétne riešenia poskytujeme
priamo pre Vaše potreby.

Valentína Beniaka 368
956 33 Chynorany

Mail: marko@kompresorymarko.sk
Mobil: +421 915 552 848
Fax: +421 38 54 24 360